English | Español | Català
Aeroport de Reus Guia Informativa de l’Aeroport de Reus - REU - Web No Oficial

FR2828 Ryanair - Estat de vol

A continuació, pot trobar detalls sobre el vol FR2828 de Ryanair, que actualment opera entre els aeroports de Brussel·les - Aeroport de Brussel·les S. Charleroi (Codi de l'Aeroport CRL) i Reus - Reus Airport (Codi de l'Aeroport REU).
Aquestes dades del vol es refereixen específicament als detalls del vol per al Dimecres, 17 de Juliol de 2024.

FR2828 Rendiment de puntualitat:
n/a
No és possible calcular el Rendiment de Puntualitat per aquest vol de manera precisa a causa de dades insuficients o no representatives, ja que fer-ho podria portar a conclusions enganyoses.

Estat del vol

FR2828 Ryanair des de Brussel·les

Programat
Estat del vol per al dia Dimecres 17 de Juliol de 2024
Aquest vol també estava programat per Ahir (16 de Juliol de 2024). Vegi-ho aquí
Aquest vol també està programat per Demà (18 de Juliol de 2024). Vegi-ho aquí

Informació d'aerolínia

Ryanair
Ryanair
Equip: Boeing 737-800 (winglets) Passenger/BBJ2

Sortida

Brussel·les (CRL)
17 de Juliol de 2024
Aeroport de Brussel·les S. Charleroi
Hora estimada de sortida:
12:35
Terminal:
1
Porta:
-
Hora planificada de sortida: 12:35

Arribada

Reus (REU)
17 de Juliol de 2024
Reus Airport
Hora planificada d'arribada:
14:35
Porta:
-
Hora planificada d'arribada: 14:35
Disclaimer
La informació mostrada en aquesta pàgina web es recopila de tercers proveïdors amb una àmplia reputació al sector, que al mateix temps obtenen la informació de les aerolínies. Aquestes dades es faciliten únicament a efectes informatius. www.reus-airport.net no assumeix cap responsabilitat per pèrdues o danys com a resultat de confiar en la informació publicada aquí. Poseu-vos en contacte amb la vostra companyia per verificar el vol.

Informació addicional

Quina és la freqüència del vol FR2828?
El vol FR2828 està programat per volar els Dilluns, Dimarts, Dimecres, Dijous, Divendres, Dissabte de manera setmanal.

Quina és la distància del vol FR2828?
La distància entre els dos aeroports és 1067 quilòmetres.

Estan l'aeroport de sortida i d'arribada en la mateixa Zona Horària?
Sí, ambdós aeroports estan en la mateixa zona horària.

Vols alternatius

Ryanair és l'única aerolínia que opera la ruta de Brussel·les a Reus.

Puntualitat i retards

No és possible calcular el Rendiment de Puntualitat per aquest vol de manera precisa a causa de dades insuficients o no representatives, ja que fer-ho podria portar a conclusions enganyoses.

Retards analitzats per dia de la setmana: Hem recollit les dades disponibles dels últims sis mesos, des de 01 de Abril de 2024 fins a 11 de Juliol de 2024. A continuació, pots observar els resultats desglossats per dia de la setmana: nombre de vols analitzats, rendiment de puntualitat per dia i retard mitjà per dia.

Nota: Hem exclòs alguns dies del gràfic, ja que la quantitat i qualitat de les dades no és prou representativa.

Retards analitzats per mes: Hem recollit les dades disponibles dels últims dotze mesos tancats, des de 02 de Juliol de 2023 fins a 29 de Juny de 2024. A continuació, pots observar els resultats desglossats per mes: nombre de vols analitzats, rendiment de puntualitat per mes i retard mitjà per mes.

Nota: Hem exclòs alguns mesos del gràfic, ja que la quantitat i qualitat de les dades no és prou representativa.

Últims Vols Passats FR2828

Data
Sortida
Arribada
Durada
Aeronau
Estat
Dimarts
16 Juliol
11:56
Brussel·les (CRL)
13:39
Reus (REU)
01h 43min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Retardat
Dilluns
15 Juliol
17:16
Brussel·les (CRL)
19:04
Reus (REU)
01h 48min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Puntual
Dissabte
13 Juliol
12:40
Brussel·les (CRL)
14:40
Reus (REU)
02h 00min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Divendres
12 Juliol
12:37
Brussel·les (CRL)
14:14
Reus (REU)
01h 37min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Retardat
Dijous
11 Juliol
07:33
Brussel·les (CRL)
09:18
Reus (REU)
01h 45min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Puntual
Dimecres
10 Juliol
12:51
Brussel·les (CRL)
14:34
Reus (REU)
01h 43min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Puntual
Dimarts
09 Juliol
11:29
Brussel·les (CRL)
13:13
Reus (REU)
01h 44min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Puntual
Dilluns
08 Juliol
16:55
Brussel·les (CRL)
18:55
Reus (REU)
02h 00min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Dissabte
06 Juliol
12:40
Brussel·les (CRL)
14:40
Reus (REU)
02h 00min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Divendres
05 Juliol
12:09
Brussel·les (CRL)
13:51
Reus (REU)
01h 42min
Boeing 737-800
Boeing 737-800
Aterrat - Puntual